Yazılım Çözümleri

Anasayfa » Yazılım Çözümleri

Şanlıurfa Yazılım Çözümleri

yazılım çözümleriŞanlıurfa Yazılım Çözümleri; Kurumsal ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmek için kimi zaman standart ürünler maliyet olarak yüksek kalabilmektedir.

Üstelik, kurumsal ihtiyaçlarınızı da karşılamayabilir.

Bu noktada tamamen sizin iş süreçlerinize entegre ve size özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara ihtiyaç duyarsınız.

Ancak ortaya çıkan özel yazılım çözümünün de neticede kendi başına bir ürün haline gelmesi kaçınılmazdır.

Doğru Sonuç için, Doğru İş Ortağı

Polsan Group olarak yıllar içerisinde bir çok entegre özel yazılım projesi ürettik.

Edindiğimiz tecrübeler ile firmanıza ve projelerinize katkıda bulunabiliriz.

Güçlü proje yönetimimiz, analiz ve yazılım ekibimiz ile projelerinizi zamanında teslim alır, sorunsuz ve uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.

Ekiplerimiz, hem aktif üretim süresince hem de proje desteği boyunca ürünlerinizi sorunsuz kullanabilmeniz için çalışır.

Yazılım ve Lisanslama

Donanım Çözümleri

Şanlıurfa Yazılım Çözümleri Sizin için Neler Yapabiliriz?

  • Firmanızı ve proje fikrinizi analiz ederek ihtiyacınızı en doğru şekilde gerçekleştiririz.
  • SAP sistemlerini kullanıyorsanız SAP’e entegre ürün geliştirmeleri RFC ve ya Web Service’ler aracılığı ile yapabiliriz.
  • Non-SAP (SAP Harici) sistemlerinizi özel yazılım çözümünüze entegre edebiliriz.
  • İhtiyaca göre Web, Mobil ya da Masaüstü uygulamalarınızı geliştirebiliriz.
  • Verilerinizi analiz ederek Real Time Dashboard (Gerçek Zamanlı Paneller) üretilebilirsiniz. Süreçlerinizden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Şanlıurfa Yazılım Çözümleri

Halihazırda desteğe ihtiyaç duyduğunuz uygulamalarınız mı var?

Eğer geliştirilmesi gereken ancak kaynak yetersizliğinden dolayı geliştiremediğiniz atıl uygulamalarınız var ise, kaynak kod incelemesinin akabinde geliştirme ve uygulama destek konularında yardımcı olabiliriz.

Size paket ürünler sunmuyor, ihtiyaçlarınızı değerlendirerek en etkin çözümü özenle hazırlıyoruz.

Bu doğrultuda yaptığımız analiz çalışmaları neticesinde iş akışlarını ve projeye uygun platformu belirleyip sektörel deneyimimizle birleştiriyoruz.

Ara yüz ve işlevsel özellikleri bakımından beklentilerinizi karşılayacak en iyi çözümü üretiyoruz.

Kurumsal İş ve Etkinlik Yönetim Sistemi

Düzenleyeceğiniz Ulusal veya Uluslararası etkinlikleriniz ile ilgili aksiyon planları oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tanıtıcı web sayfaları, program ve katılımcı listeleri hazırlayabilir ve maliyet hesaplamaları yapabilirsiniz.

Şanlıurfa Kurumsal Yazılım Çözümleri

Şirketlerin internette temsil edilebilmesi adına özel olarak geliştirilen kurumsal yazılımlar bulunabilirliği ve erişilebilirliği sağlamaktadır.

Şirketin hizmet verdiği alandaki bilinirliğini artıracak olan kurumsal yazılım çözümleri; bu anlamda şirketin değerleri ile örtüşmeli ve kesintisiz, sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.

Şirketler, firmamız tarafından profesyonel olarak sunulan çözümler ve aldıkları destekler sayesinde; internette en iyi şekilde yer alma fırsatı bulabilmektedir.

Türkiye’de ön plana çıkan firmamız ile işlerinizi çok daha geniş bir müşteri portföyüne sunma fırsatı bulabilirsiniz.

Müşterilerinize en iyi şekilde hizmet vermek adına kurumsal yazılım olarak ihtiyacınız olan hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. 

Şanlıurfa Yazılım Çözümleri KurumsalTürkiye’nin bu alandaki lider isimlerinden bir tanesi olan Polsan Group; sizlere kurumsal anlamdaki tüm yazılım desteğini sağlamaktadır.

Bununla birlikte farklı uygulamalar ve entegrasyon sistemleri ile bir bütün olarak hizmetler sunan firmamız; Dijital ve mobil uyumda işinizi çok daha kolay hale getirmektedir.

Aynı zamanda işletmeniz için yeni bir dönem başlatmaktadır.

Fırsatlardan yararlanmak için, bize ulaşın.

Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz aynı zamanda bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal yazılım sadece bir web sitesi olarak değil; Firmaların ya da büyük ölçekli işletmelerin, internette en iyi şekilde yer alabilmesi adına tüm teknik altyapıyı ifade etmektedir.

Bu nedenle sizlere tüm bu aşamalarda destek sağlayacak olan firmamız ile; doğru bir yola çıkarak, sorunsuz bir dönem başlatabilirsiniz.