Donanım Çözümleri

Anasayfa » Donanım Çözümleri

Donanım Çözümleri ve Danışmanlığı

Donanım Çözümleri

Şirketlerin verimlilik ve karlılık artışlarını takip edebilmeleri yalnız doğru raporlarla sağlanabilir.

Doğru raporlar almanın en kesin çözüm yolu ise kullanılan donanım çözümlerinin ihtiyaçlara uygun temini ve verilerin kesintisiz olarak sisteme girmesiyle sağlanabilir.

Polsan Group işletmenizin tüm süreçlerinde sizlere profesyonel çözümler sunabilmek amacıyla çalışmaktadır.

Bu nedenle sektörün önde gelen güvenilir donanım üreticileriyle çalışarak; müşterilerimize yüksek standartlı, güvenli, performanslı ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.

Donanım Çözümleri

Bilişim dünyasının her alanında kullanılan ürünlerin gerek performans, gerekse uygulamaların hızlı gelişimi sonucu sürekli bir güncellenme ve yenilenme içerisindedir.

Ürünlerin her ihtiyaca cevap verebilir nitelikte olması amacıyla ürün çeşitliliği hızlı şekilde artmaktadır.

Böyle bir çeşitliliğin söz konusu olduğu dünyada; ürün seçimi noktasında doğru kararlar alabilmek için uzman bilgisi gerekmektedir.

Polsan Group, kurumların temel işlerine odaklanabilmeleri, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilmeleri için donanım danışmanlığı ve çözümleri de sağlamaktadır.

Donanım Çözümleri Sunucu ve Veri Depolama Sistemleridonanım çözümleri

Yüksek performans ve güvenlik sağlayan sunucu çözümlerimiz ile; verilerinizin güvenle saklanması, sınıflandırılması ve korunması için depolama çözümlerimizle yanınızdayız.

Kablolu/Kablosuz Ağ Çözümleri

İhtiyaçlarınıza göre erişim, dağıtım, omurga anahtarlarını konumlandırıyoruz. Aynı zamanda verilerinizin yüksek hızda ve güvenli taşınması için; kablolu/kablosuz ağınızı yapılandırıyoruz.

Ağ ve Bilgi Güvenliği ÇözümleriDonanım Çözümleri

İşletmenizin siber tehditlere karşı hem ağ yapısının hem de tüm verinizin korunmasını sağlayacak alt yapıyı; en gelişmiş sistemlerle oluşturuyoruz.

Ses ve Video Konferans Sistemleri

Sağladığımız geniş kapsamlı İletişim Çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek performans ve kesintisiz bağlantıyı; BT altyapınıza uygun olarak tasarlıyoruz.

Lisanslama ve Yazılım ÇözümleriDonanım Çözümleri

İhtiyaçlarınızı analiz ediyor ve buna göre ihtiyacınız olan yazılımları; doğru lisanslama modellerini belirleyerek en yüksek faydayı almanızı sağlıyoruz.

Son Kullanıcı Çözümleri

Çalışanlarınızın ihtiyaç duyacağı, iş sürekliğinizi sağlayacak tüm donanım ihtiyaçlarınızı sizlerle birlikte belirliyoruz. Bununla birlikte en çok verim alacağınız çözümleri ortaya koyuyoruz.

Ofis Ekipmanları

İşletmenizde bulunması gereken yazıcı, monitör, IP kamera gibi tüm yardımcı ekipmanları tek bir noktadan size sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerle her zaman yanınızdayız…