Firewall Çözümleri

Firewall Çözümleri

Firewall Çözümleri

Güvenlik Duvarı Firewall Çözümleri

Firewall Çözümleri; İşletmenizin ağlarını dışarıdan gelecek saldırılara karşı korumanın en basit ve güvenli yolu güvenlik duvarı Firewall çözümlerinden faydalanmaktır. 

Polsan Group olarak işletmeniz için en güncel güvenlik duvarı çözümlerini uygulamak için yanınızdayız.

Güvenlik duvarı çözümleri farklı öncelliğe sahip olan ağların korunması için en başarılı yöntemlerden birisidir.

İzinsiz her türlü veri girişini engelleyen bu çözümler; işletmenizin internet yönetim ağının her türlü saldırıya karşı korunmasını sağlamaktadır.

Trojan gibi virüsler eğer ağ koruması yoksa İnternet aracılığıyla kolaylıkla bilgisayarınıza veya işletmenizde kullandığınız sistemlere bulaşabilmektedir.

Eğer böyle bir bulaşma söz konusu olursa işletme ağlarınızda depoladığınız veriler İnternette yer alan kaynaklara kolaylıkla aktarılabilmektedir.

Bu riski almamak için tüm işletmeler güvenlik ağı çözümlerinden faydalanmalılardır.

Güvenlik ağı çözümleri donanım veya yazılım olarak uygulanmaktadır. Bazı durumlarda hem donanım hem de yazılım çözümlerinin uygulanması gerekir.

Deneyimli ekibimiz; İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru çözümleri bulmak için sizinle birlikte çalışmaktadır.

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre güvenlik duvarı çözümleri yazılım, donanım veya hem yazılım hem de donanım olarak uygulanmaktadır.

Bu tür uygulamaların belirleyici etmeni işletmenizin ihtiyaçları ve sizin isteklerinizdir.

Firewall Çözümleri Şanlıurfa

Dış dünya ile olan iletişiminizi ve veri paylaşımınızı güvenli bir hale getirmek için güvenlik duvarı çözümleri istediğiniz her şeyi sunmaktadır.

Güvenlik duvarı İnternet üzerinde erişmek istediğiniz kaynağı kontrol ederek işe başlamaktadır. Aynı zamanda kaynağın trafik verileri de incelenmektedir. Eğer sistem bu kaynağı ve trafikle gelen verileri güvensiz olarak görürse sizin için güvenlik önlemini almaktadır.

Bu güvenlik önlemleri; Sisteminiz için oluşabilecek tüm tehdit unsurlarını ortadan kaldırmaktadır. Özellikle de belirsiz kaynaklardan gelen dosyaların ve belgelerin kontrolü bu şekilde kolaylıkla yapıla bilinmektedir.

Polsan Group, sizler için sunduğu güvenlik duvarı Firewall çözümleri işletmeniz için gerekli tüm korumayı sağlayacaktır.

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek işletmenizin güvenliği için ilk adımı atmaktadır.

Bu aşamadan sonra uzman kadromuz sizin ihtiyaçlarınıza göre kurulumu gerçekleştirecektir. Donanım veya yazılım seçiminde detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Bu çözümler ile siz de işletmenizin sistemlerini korumak için önleminizi alın.

Firewall Çözümleri

UTM Firewall, çeşitli sanal teknikler ve yöntemler kullanarak basit bir şekilde işletmelere güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlamak için bir tür sanal cihaz veya ağ donanımı biçiminde bir cihaz veya bir bulut hizmeti olarak tanımlanan Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM) sistemidir.

Bu nedenle, tehditlere karşı tam koruma sağlamak için; bir dizi güvenlik özelliğine sahip tek bir konsol olarak gelir. Anti-spam, içerik filtreleme, web filtreleme ve anti virüs içerir.

BT ekipleri, spam ve kimlik avı saldırıları, virüsler, trojanlar ve casus yazılım bulaşmış dosyalar, onaylanmamış web sitesi erişimi ve onaylanmamış içerikler dahil olmak üzere, şirketlerinin üretkenliklerini ve dijital varlıklarını sürekli gelişen ve karmaşık tehditlere karşı koruma zorluğu ile karşı karşıya kalmaktadır.

Her biri spam filtreleme, web içeriği filtreleme veya virüsten koruması gibi özel bir işlevi gerçekleştirmek için tasarlanmış birden fazla aygıta sahip olmak bu işi kolaylaştırmaz.

Aksine, çoklu kutuları ve çoklu işletim sistemlerini yönetmenin maliyetine ve karmaşıklığına katkıda bulunmaktadır.

Firewall, bu zorlukların tümüne ve daha fazlasına cevap sağlayan tek bir sistemdir.

Polsan Group, çözümlerinde SonicWall, Fortinet, Juniper, Sophos gibi sektörün önde gelen firmaları ile çözüm sunmaktadır.