E – Ticaret

E – Ticaret

E-Ticaret;

Başka bir deyişle Elektronik ticaret, ürün ve hizmetlerin tüketiciler ile internet ortamında buluşturulduğu ticaret türüne verilen isimdir.

Elektronik ticarette ürünlerin satışı, dağıtımı, ödemesi ve reklam süreçleri internet üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Bir nevi e-ticaret geleneksel ticaret yöntemlerinin internet ya da mobil platformlarda gerçekleşmesine verilen isimdir.

Bu sektör son dönemlerin en popüler sektörlerinden birisidir.

Çünkü artık bir ürün ve hizmet almak isteyen kişiler; e-ticaret firmaları üzerinden aradıkları ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Aynı zamanda satın almak istedikleri ürün ve hizmetleri indirimli bir şekilde alabilmektedir. Bu nedenle söz konusu firmalara olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir.

E-Ticaret Polsan Groupe-ticaret

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet Polsan Group tarafından size bir bütün olarak sunulur.

Web Tasarım

E-ticaret; Türkiye ve uluslararası sektörüne girmiş ve on binlerce site tarafından kullanılmakta olan bir satış uygulama sistemidir.

Firmaların birçoğu, yerel mağazalarının yanında sanal mağazalarını da kurmuş ve internet üzerinden satışlarını yapmaya başlamışlardır.

Şirketler arası rekabetin ve tüketimin çok hızlı olması ve günümüzdeki iş sektörün de ağ üzerine aktarılarak ilerlemesi, rekabet hızıyla doğru orantılı bir şekilde elektronik ticaret sürecini ortaya çıkarmıştır.

İstediğiniz web uygulamalarını ve e-ticaret sistemlerini profesyonel şekilde gerçekleştiririz.

Web Yazılım

Her sektörde faaliyet gösteren şirketlerin sorunlarına yönelik paket ve özel yazılım hizmeti vermekteyiz.

Mobil Uygulama;

Mobil uygulamalar; cep telefonları veya tabletler için, bilgisayarların temel işlevlerini yerine getirebilen, programlardır.